Ara
İşletme Ekle

Önerilen İşletme Sayısı : 8

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Reklam Alanı

0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

MİSYON: SANCARLI ilkokul/Ortaokulu Okulumuz için belirlenmiş olan, eğitim öğretim programının karşılıklı sevgi, hoşgörü, dürüstlük temelinde çevre faktörlerini de dikkate alarak, etkili ve verimli bir şekilde uygulayan, öğrenci ve toplum beklentilerine uygun bir eğitim hizmetini sunan, her öğrencinin sosyal kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayarak yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlayan, Atatürk ilke ve inkılaplarını temel alan, demokratik bir eğitim kurumudur. Öğrencilerine öğrenmeyi öğrenme ve üretken insan olma anlayışını kazandırmak, öğrencilerine davranışlarıyla, çevrelerinde işte bunun gibi olmak istiyorum anlayışı oluşturan kişiler olmalarını sağlamak, okul çevresine benim okulum bilincini kazandırmak ve mutlu çalışanlar topluluğu bulunan bir okul olmak için vardır.

VİZYON: SANCARLI ilkokul/Ortaokulu Türkiye´ yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak teknoloji ağırlıklı eğitim-öğretim etkinliğinin bir parçası olarak hizmetin yürütüldüğü temiz bir çevrede araç-gereçlerin yerli yerinde kullanıldığı saygı/sevgi temelinde iletişim ve işbirliğinin olduğu sosyal/ kültürel etkinlik ağırlıklı eğitim, bilim ve kültür merkezi olmak isteyen bir olmayı arzular.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 0

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

   Değerlendirme Ekle

Kalite
Hizmet
Konum
Fiyat
Puanınız

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

Location for : Listing Title