Arama
İşletme Ekle
Giriş Yap

Müşteri Hizmetleri

İletişim Bilgileri

Firmabulucu.com site içerisinde yer alan firmaların müşteri temsilcisi değildir. Firmaya Firmabulucu.com aracılığımızla ulaşamazsınız, Firmabulucu.com'da site içerisinde bulunan bilgi dışında alternatif iletişim kanalı bulunmamaktadır.

Site içerisinde firma bilgileri bulunan işletme sahipleri sayfa içerisinde yer alan Kaldırma / Düzenleme Talebi başlıklı formdan iletişime geçebilir.


Firma Bilgisi Düzenleme/Kaldırma

Sayın Ziyaretçimiz,
Firma bilgilerinizi Güncelleme konusunda gösterdiğimiz bu titizliği anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Uzun yıllara dayanan Firma Kataloğu tecrübemiz bizi bu konuda biraz katı ve duyarlı olmak zorunda bırakmıştır. Bu güne kadar karşımıza çıkan bazı olumsuz talepleri aşağıda sıralamaktayız. Bu örnekleri incelediğinizde sanırım bize hak vereceksiniz.

Ne yazık ki bazı firmalar, rakip firmaların rehberde yer almasını engellemek için sanki o firmanın bir yetkilisi imiş gibi müracaat ederek rehberde yer almak istemediklerini bu sebeple rehberdeki kayıtlarının silinmesin talep edebilmektedirler.

Bazı firmalar kendilerinden daha çok tanınan ve arama motorlarında daha çok aranan firmaların bir yetkilisi imiş gibi müracaat ederek telefon numarası değişikliği talebinde bulunabilmekte ve kendi telefonlarını rakip firmanın telefonu imiş gibi kaydettirmek isteyebilmektedirler.

Bu durum şirket ortaklarından veya çalışanlarından birisinin ayrılıp yeni bir firma kurduklarında da karşımıza çıkabilmektedir.

İnternet ortamında bu taleplerin doğruluğunu tesbit edebilmek için tutunabileceğimiz tek somut dayanak firmaların ticaret odalarındaki resmi kayıtlarıdır. Hukuki ve vicdani sorumluluktan kurtulabilmek ve Sitemizin Güvenilirliğini devam ettirebilmenin en doğru yolu olarak bunu görmekteyiz.

Bu bilgiler işığında, firma bilgilerinizin güncellenmesini istiyor veya firma rehberimizde yer almak istemiyorsanız lütfen bize bildiriniz

Güncelleme işlemini daha sonra yapmak isterseniz; sitemizdeki firmanıza ait bilgilerin bulunduğu sayfaya ulaşıp, İşletme ID bilgisini iletebilirsiniz.