Arama
İşletme Ekle
Giriş Yap
SAATÇİLİK
Bilgiler Henüz Onaylanmadı!
  • 244
  • ID: 303885
0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

SAAT VE SAAT MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ , SAKARYA ilinde SERDİVAN ilçesinde MEHMET AKİF ERSOY CAD.ARABACI ALANI MAH. MAHALLESİ adresinde hizmet vermektedir.

SAAT VE SAAT MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ , METAL, OTOMOTİV, MAKİNE Meslek grubunda, SAATÇİLİK Meslek kolunda, 95.25.01 nace kodlu Saatlerin onarımı (kronometreler dahil, devam kayıt cihazları hariç) konularında hizmet vermektedir.

SAAT VE SAAT MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ işletmesine ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, yorumlarınızı değerlendirmeler kısmında iletebilir ve işletme hakkındaki şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

SAAT VE SAAT MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ işletmesine sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilir aşağıda yer alan harita ile adrese ulaşabilirsiniz.

SAAT VE SAAT MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ işletmesi firmabulucu.com a tarihinde eklenmiş olup 244 kişi tarafından görüntülenmiştir.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 0

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

   İletişim / Adres Bilgileri

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Kaldırma / Düzenleme Talebi

Reklam Alanı