Arama
İşletme Ekle
Giriş Yap
0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

MİSYON: Merkez Müdürlüğümüzce belirlenmiş olan Eğitim-Öğretim programı dahilinde, örgün eğitimin içine hiç girmemiş, yarıda bırakmış veya tamamlamamış bireylerin bir mesleğibilgi ve iş alışkanlıklarını kazanmış teknik elemanlar yetiştirmek ve sosyal kültürel aktivitelerini yürütmek. Kursiyerlerimizi kendine güvenen bireyler olarak topluma kazandırılmasına uygun bilgi ve beceri edinmelerine katkıda bulunulması. Kalite ve verimliliğin artırılması için merkezimizin çalışmalarının memnuniyeti motivasyon ve ödüllendirilmesi performans değerlendirme, ölçme yöntemlerinin kullanılması. Merkezde oluşan fiziksel ve eğitimsel aksaklıkların ortadan kaldırılması. ekip çalışmasına önem verilmesi. Stratejik planlar yapılması ve ortak hedefler belirlenerek bunların gerçekleştirilmesi için varız.

VİZYON: Mesleki-teknik ve Sosyal Kültürel Eğitim Merkezlerinin önemini kavramış, bulunduğu ortama uyum sağlayan çevresi tarafından güven duyulan, Gerektiğinde bilgiye ulaşan ve kullanan takım ruhunu benimseyen bireyler yetiştirmek Merkezimizin bugün bu imkanlara kavuşmasını istediğimiz yarınlarda bu imkanları geliştirerek daha iyi imkanlarda çalışabilmek, değerli olduğumuzu hissettirmek ve bunların sağlanmasında hepimizin önemli rolünün olduğunu hissettirmek isteriz.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 0

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

   Değerlendirme Ekle

Kalite
Hizmet
Konum
Fiyat
Puanınız

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Kaldırma / Düzenleme Talebi

Reklam Alanı