Arama
İşletme Ekle
Giriş Yap
TARIMI DESTEKLEYİCİ FAALİYETLER
Bilgiler Henüz Onaylanmadı!
  • 16
  • 05/08/2023
  • ID: 356697
0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

KAYALIBAĞ TARIM HAYVANCILIK JEOTERMAL ENERJİ ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., İSTANBUL ilinde BEŞİKTAŞ ilçesinde SİNANPAŞA MH.SİNANPAŞA KÖPRÜSÜ SK.CELIK IŞMR N.10/31 adresinde hizmet vermektedir.

KAYALIBAĞ TARIM HAYVANCILIK JEOTERMAL ENERJİ ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., TARIM, ORMANCILIK VE BALIKÇILIK Meslek grubunda, TARIMI DESTEKLEYİCİ FAALİYETLER Meslek kolunda, 01.62.01 nace kodlu Hayvan üretimini destekleyici olarak sürülerin güdülmesi, başkalarına ait hayvanların beslenmesi, kümeslerin temizlenmesi, kırkma, sağma, barınak sağlama, nalbantlık vb. faaliyetler konularında hizmet vermektedir.

KAYALIBAĞ TARIM HAYVANCILIK JEOTERMAL ENERJİ ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işletmesine ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, yorumlarınızı değerlendirmeler kısmında iletebilir ve işletme hakkındaki şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

KAYALIBAĞ TARIM HAYVANCILIK JEOTERMAL ENERJİ ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işletmesine sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilir aşağıda yer alan harita ile adrese ulaşabilirsiniz.

KAYALIBAĞ TARIM HAYVANCILIK JEOTERMAL ENERJİ ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. işletmesi firmabulucu.com a 05/08/2023 tarihinde eklenmiş olup 16 kişi tarafından görüntülenmiştir.

Bu işletme verisi İstanbul Ticaret Odası tarafından yayınlanan https://www.ito.org.tr/documents/QR_CODE/030823.pdf sayfasından alınmıştır.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 0

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Kaldırma / Düzenleme Talebi

Reklam Alanı