Ara
İşletme Ekle

Önerilen İşletme Sayısı : 8

0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
2
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

DAİSY KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İSTANBUL ilinde SULTANGAZİ ilçesinde İSMETPAŞA MAH.74.SK.KÖŞEM BLOK NO:11 İÇ KAPI NO:14 adresinde hizmet vermektedir.

DAİSY KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, MAĞAZALAR, TEZGAHLAR VE PAZAR YERLERİ DIŞINDA YAPILAN PERAKENDE TİCARET Meslek kolunda, 47.91.14 nace kodlu Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.

DAİSY KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, yorumlarınızı değerlendirmeler kısmında iletebilir ve işletme hakkındaki şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

DAİSY KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilir aşağıda yer alan harita ile adrese ulaşabilirsiniz.

DAİSY KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesi firmabulucu.com a 12/08/2022 tarihinde eklenmiş olup 66 kişi tarafından görüntülenmiştir.

Bu işletme verisi İstanbul Ticaret Odası tarafından yayınlanan https://www.ito.org.tr/documents/QR_CODE/0408.pdf sayfasından alınmıştır.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 1

" 9/11/2022 de trenyol vasıtasıyla wondurfull honey 3 kutu istemiştim ama bize gelen royal honey 3 kutu ama maalesef icerigi yazılanlarla hic bir ala kası yok sekerli su mubarek iadede etemiyorum çunki o kızgınlıkla hepsını sobaya attım bu yorumu tedarikcinize iletin cunki sizin adınız lekelenıyor bu notumu dikkate alırsanız memnun olurum "

   Değerlendirme Ekle

Kalite
Hizmet
Konum
Fiyat
Puanınız

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Reklam Alanı

Location for : Listing Title