Ara
İşletme Ekle

Önerilen İşletme Sayısı : 8

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Reklam Alanı

0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

MİSYON: Beş Ocak İlkokulu olarak Türk milli eğitiminin temel amaç ve ilkeleri doğrultusunda muasır medeniyetlerden daha ileri giderek çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, topluma uyumlu, büyüklerine ve insani değerlere saygılı, vatanını ve milletini seven, icraat ve düşünceleriyle bunu kanıtlayan bireyler yetiştirmektir. Bu çıkıştan hareketle öncelikle öğrenmeyi öğretmek, öğrencilerimizin velinimetimiz olduğu bilincine varmak, toplumun ve insanımızın sürekli gelişen değer ve ihtiyaçlara ayak uydurabilen, sorumluluk almak, çalışmak ve başarılı olmak. Konularında azimli, kendine güvenen, istek ve arzularında olumlu, çalışkan üretken, yetenekli enerjik, coşkulu ve sevgi bağı ile birbirine bağlanmış bireyler olarak hedefimize ilerlemek şiarımız olacaktır.

VİZYON: Çevre halkının çocuklarının eğitimini gerçekleştirmek için yarıştıkları teknolojiyi kullanan mutlu bir okul toplumu oluşturmaktır. İstiyoruz ki… Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İstiyoruz ki… Okulumuzda her veli, öğrencisine sosyal, kültürel ve öğrenme için her türlü fırsatı oluşturma çabasında olduğumuzu bilsin. İstiyoruz ki… hem öğretmenler hem de öğrenciler birbirlerinin öğrenme ve gelişimine yardımcı oldukların bilsin ve inansın. İstiyoruz ki..Okulumuzda her bir personel ve öğrenci bir gün sonra bir adım daha fazla adım atılması gerektiğine inansın.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 0

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

   Değerlendirme Ekle

Kalite
Hizmet
Konum
Fiyat
Puanınız

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

Location for : Listing Title