Ara
İşletme Ekle

Your Wishlist : Locations

TAYLA TURİZM İNŞAAT TEMİZLİK OTOMOTİV PETROL GIDA TAŞ.İTH.İHR. TAAH.TİC.VE SN.LTD.ŞTİ.İSTANBUL ŞB.

OTO GALERİCİLİK, OTO KİRALAMA
Bilgiler Doğrulandı!
  • Görüntülendi: 0
  • Eklendi: 12/08/2022
0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
0
Ortalama Değerlendirme

İşletme Hakkında

TAYLA TURİZM İNŞAAT TEMİZLİK OTOMOTİV PETROL GIDA TAŞ.İTH.İHR. TAAH.TİC.VE SN.LTD.ŞTİ.İSTANBUL ŞB. işletmesi ULAŞTIRMA HİZMETLERİ Meslek grubunda, OTO GALERİCİLİK, OTO KİRALAMA Meslek kolunda, GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL Bölgesinde 49.39.06 nace kodlu Sürücüsü ile birlikte otobüs, minibüs vb. kiralama (belirlenmemiş güzergahlar için) ile geziler için kara yolu yolcu taşımacılığı (şehir turu otobüsleri, gezi otobüsü, vb. dahil) konularında B.HAYRETTİN PAŞA MH.1017.SK. ORHAN AP.N.43/1 GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL adresinde adresinde hizmet vermektedir.

İşletme Değerlendirmeleri - 0

4.1
Kalite
5.0
Hizmet
4.0
Konum
3.0
Fiyat
4.0
Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmadı. Hemen bir değerlendirme ekleyin.

Değerlendirme Ekle

Kalite
Hizmet
Konum
Fiyat
Puanınız

Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  • Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

Vergi Bilgileri

Location for : Listing Title