Arama
İşletme Ekle
Giriş Yap
0
Görüntülenme
0
Değerlendirme
4
Ortalama Değerlendirme

   İşletme Hakkında

MED GRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, BURSA ilinde NİLÜFER ilçesinde ÜÇEVLER MAH. TANAY CAD. NO: 23/3 İÇ KAPI NO: 24 NİLÜFER/BURSA adresinde hizmet vermektedir.

MED GRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İNŞAAT Meslek grubunda, ELEKTRİK TESİSATI, SIHHİ TESİSAT VE DİĞER İNŞAAT TESİSATI FAALİYETLERİ Meslek kolunda, 43.22.07 nace kodlu Bina veya diğer inşaat projelerinde ısıtma, havalandırma, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin kurulumu (ev tipi boyler (kombi, kazan vb.) ve brülörler ile elektriksiz güneş enerjisi kolektörlerinin kurulumu dahil) konularında hizmet vermektedir.

MED GRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine ait iletişim bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, yorumlarınızı değerlendirmeler kısmında iletebilir ve işletme hakkındaki şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

MED GRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesine sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşabilir aşağıda yer alan harita ile adrese ulaşabilirsiniz.

MED GRUP ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ işletmesi firmabulucu.com a 22/10/2022 tarihinde eklenmiş olup 1212 kişi tarafından görüntülenmiştir.

Bu işletme verisi Bursa Ticaret Odası tarafından yayınlanan https://www.btso.org.tr/?page=members/members.asp sayfasından alınmıştır.

   İşletme Özellikleri

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir özellik bulunmamaktadır.

   Ürün - Hizmet - Menü

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir ürün, hizmet ya da menü bulunmamaktadır.

   İş İlanları

Bu işletmenin yayınlamış olduğu bir iş ilanı bulunmamaktadır.

   İşletme Değerlendirmeleri - 1

" bizimle iletişime geçebilirmisiniz size ulaşmaya çalışdık ulaşamadık yukardakı mail adresimize donüş yapabilirmisiniz "

   Yasal Uyarı / Bildiri!

- Firma Bulucu bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
- Firma Bulucu'de yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
- Firma Bulucu internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
- Firma Bulucu site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
- Firma Bulucu sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
- Firma Bulucu yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
- Firma Bulucu üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
- Firma Bulucu'de yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Firma Bulucu'yu hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

   Çalışma Saatleri

  •    Pazartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Salı Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Çarşamba Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Perşembe Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cuma Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Cumartesi Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!
  •    Pazar Çalışma Saati Bilgisi Bulunamadı!

   Vergi Bilgileri

Kaldırma / Düzenleme Talebi

Reklam Alanı